Kategorie
Aktuality

Merino trika v exkluzivní kolekci. Pouze několik kusů merino trika KOLETA, elegantní vzhled a špičkové vlastnosti.

Termoprádlo stále z nejlepšího materiálu POLYPROPYLEN. Nesnažíme se ušetřit na materiálu, POLYESTER používáme pouze ve vybraných výrobcích nevyžadující maximální funkčnost.

Rozšíření sortimentu termoprádla o termo sukni, šátky, ponožky a spodní prádlo.

Testujeme termoprádlo na via ferratách. Při dlouhém přechodu Königsjodler klettesteig se nejvíce osvědčilo merino triko.

Testujeme termoprádlo na lyžích. Při mrazech se nejvíce osvědčila kombinace polypropylen jako první vrstva, merino triko druhá vrstva a lyžařské bunda třetí vrstva. Nejvíce hřálo termo triko KATES, které jsme použili jako první vrstu, ale je doporučené používat spíše jako vrstva druhá.

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Údržba

Aby Vám naše zboží sloužilo k Vaší - a tedy i naší - spokojenosti, je potřeba dodržovat několik pravidel správné péče:


1. Dodržujte pokyny natištěné na etiketě, všité do výrobků.


2. Před prvním použitím je vhodné - z hygienických důvodů - zboží vyprat.


3. Doporučujeme vyvarovat se styku jemného zboží a termoprádla se zdrhovadly, suchými zipy, druky a jinými drobnými předměty v prací lázni. Předejdete tak vzniku nevzhledných zátrhů. V každém případě doporučujeme prát tyto výrobky vždy otočené rubem nahoru.

4. Pro podpoření měkkosti výrobků a usnadnění žehlení je vhodné po vyprání použít avivážní prostředek. Pozor však v případě údržby funkčních výrobků! Běžné termoprádlo můžete prát i ždímat v automatické pračce, s použitím běžných pracích prostředků. Avšak aplikaci aviváže vynechte, může snížit schopnost funkčních materiálů odvádět pot.


5. V případě praní vlněných výrobků doporučujeme použít prací prostředky speciálně k tomu určené a vybrat prací program vhodný pro vlnu, při teplotě 30°C, případně při teplotě uvedené na etiketě.


6. Termoprádlo s obsahem polypropylenu zásadně nežehlete! U ostatních typů materiálů se řiďte doporučenou teplotou, uvedenou na všité etiketě.

Při zjevném nedodržení výše uvedených pokynů a doporučení nelze při poškození výrobku uznat reklamaci spotřebitele jako oprávněnou!