Kategorie
Aktuality

Merino trika v exkluzivní kolekci. Pouze několik kusů merino trika KOLETA, elegantní vzhled a špičkové vlastnosti.

Termoprádlo stále z nejlepšího materiálu POLYPROPYLEN. Nesnažíme se ušetřit na materiálu, POLYESTER používáme pouze ve vybraných výrobcích nevyžadující maximální funkčnost.

Rozšíření sortimentu termoprádla o termo sukni, šátky, ponožky a spodní prádlo.

Testujeme termoprádlo na via ferratách. Při dlouhém přechodu Königsjodler klettesteig se nejvíce osvědčilo merino triko.

Testujeme termoprádlo na lyžích. Při mrazech se nejvíce osvědčila kombinace polypropylen jako první vrstva, merino triko druhá vrstva a lyžařské bunda třetí vrstva. Nejvíce hřálo termo triko KATES, které jsme použili jako první vrstu, ale je doporučené používat spíše jako vrstva druhá.

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

O nás

Vítejete na stránkách TERMOTRIKA.CZ. Prodejem termoprádla se zabýváme již od roku 2011. Prodáváme pouze termoprádlo a merino trika od českého výrobce. U termoprádla je používán převážně nejkvalitnější materiál POLYPROPYLEN, který má nejlepší parametry pro správného fungování. Samostatnou kategorií jsou MERINO TRIKA, jedná se o nejvyšší řadu funkčního oblečení s použitím australské vlny. Výrobky aktivně průběžně testujeme a v případě nespokojenosti, výrobek z nabídky vyřazujeme. Podělte se s námi o vlastní zkušenosti s termoprádlem.

Ladislav Meškán
Zahrádka 26
382 32 Mirkovice
Okres Český Krumlov
IČ: 73535451

č. účtu: 2900266903/2010

Kontaktní údaje:
Tel: 603 489 469
e-mail: info@dokonalyzazitek.cz
web: www.termotrika.cz

Navštivte také náš partnerský e-shop DOKONALYZAZITEK.CZ.